Sun. Apr 21st, 2024

Померла народна артистка Росії Олександра Назарова. Вона відома глядачам завдяки ролі бабусі в багатосерійному фільмі “Моя прекрасна няня”. Першу свою роль вона зіграла в 6 років. Після школи вступила до Ленінградського театрального інституту імені О.М. Островського. Багато років грала в театрі, паралельно знімалася в кіно і серіалах. Має звання народної артистки Росії.

На рахунку Назарової такі відомі фільми як “Земля мого дитинства”, “Любов з привілеями”, “Марія Магдалена”, “Принцеса на бобах”, “Кордон. Тайговий роман”, “Бригада”, “Повернення Мухтара”, “Прощайте, доктор Фрейд “,” Нічний дозор “,” На шляху до “,” Глухар “. Особливу популярність їй принесла роль Надії Михайлівни в серіалі “Моя прекрасна няня”. Також Олександра Назарова озвучувала кінофільми і багато відомих мультфільмів, в тому числі і “Качині історії”, “Мисливці за привидами”, “Вук”, “Казки братів Грімм”, “Русалочка”, “Покахонтас”, “Льодовиковий період” і багато інших . 17 липня Назарова відзначила 79-й день народження, який став для неї останнім. Близькі та колеги Олександри Іванівною не коментують те, що сталося, також не називається причина її смерті. «Утворилася порожнеча, що її не заповнити. Згасла зірка. Воістину народна. Сумуємо », – лише відзначили в театрі імені Єрмолової, якому артистка присвятила багато років.

«Бригада» — російський кримінальний телесеріал 2002 року. Серіал складається з 15 серій, що охоплюють події з 1989 до 2000 року. У центрі сюжету стоїть історія чотирьох друзів, які об’єдналися у злочинне угруповання, лідером якого став Олександр Бєлов («Саша Білий»). Телесеріал знято кінокомпанією «Аватар фільм». Фільм став режисерським дебютом Олексія Сидорова та приніс широку популярність виконавцям головних ролей — Сергію Безрукову, Андрію Панину та Катерині Гусєвій, а також Дмитру Дюжеву, Володимиру Вдовиченкову та Павлу Майкову.

Декілька ролей другого плану у фільмі виконали «зірки» старшого покоління акторів (Валентина Теличкіна, Микола Єрьоменко-молодший (остання роль у кіно), Віктор Павлов, Олександр Белявський, Михайло Жигалов та ін.). «Бригада» позиціонується як «Російська гангстерська сага». За словами режисера Олексія Сидорова, орієнтиром йому служили такі класичні фільми, як «Хрещений батько» і «Одного разу в Америці», але в першу чергу — «Обличчя зі шрамом» 1932 [1].

By admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *